Epi Centrum Medycyny Estetycznej ul. Samulowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail: olsztyn@epi-centrum.pl

Ginekologia estetyczna w Olsztynie

Ginekologia i dermatologia w jednym urządzeniu Action II Petit Lady
Ginekologia estetyczna, choć jest dość młodą dziedziną medycyny, cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet. Dzięki zabiegom z jej zakresu mogą ona dokonać korekty intymnych części ciała, by pozbyć się kompleksów, zwiększyć poczucie swojej atrakcyjności i cieszyć się lepszą jakością życia seksualnego. W trosce o holistyczne podejście do kobiecego piękna, w gabinecie Epi w Olsztynie oferujemy profesjonalne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Do skorzystania z nich zapraszamy kobiety odczuwające dyskomfort psychiczny i fizyczny spowodowany zmianami po porodzie, zabiegu chirurgicznym, procesami starzenia bądź kwestiami genetycznymi.

Zabieg Action II Petit Lady
Metoda Petit Lady to pełne, 360 stopniowe zawężenie pochwy przy użyciu lasera. Jest to metoda ujędrniania ścianek pochwy oraz terapia zanikowego zapalenia pochwy (wywołanego porodem, operacją, upływem czasu), a także odmłodzenie wyglądu narządów zewnętrznych. W efekcie zabiegu stymulowana jest produkcja kolagenu. Laser Action II nie powoduje zwęglenia tkanki ani nekrozy.

Leczenie nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu jest wciąż wstydliwym, przez co często pomijanym, problemem wielu kobiet. Wysiłkowe nietrzymanie moczu objawia się zwykle mimowolnym oddawaniem moczu w trakcie kichania, kaszlu, wysiłku, a nawet chodzenia. Powodem wysiłkowego nietrzymania moczu jest zwykle osłabienie mięśni dna macicy oraz rozciągnięcie ścian pochwy. Bezinwazyjnym rozwiązaniem dolegliwości jest zabieg z użyciem urządzenia Actio II Petit Lady.

Laserowe leczenie nietrzymania moczu jest nieoperacyjną metodą, która w bezpieczny sposób pozwala pacjentkom zniwelować wstydliwy dla nich problem. Stymulacja produkcji tkanki łącznej zapewnia skuteczne leczenie dolegliwości, które zgodnie z badaniami dotyka nawet około 3 milionów Polek.

Zabieg zwężenia pochwy

W ofercie salonu Epi oferujemy również zabieg waginoplastyki – plastyki pochwy, dzięki któremu możliwe jest laserowe obkurczenie pochwy pacjentki. W efekcie zabiegu zwężania pochwy jej tkanki stają się bardziej napięte i elastyczne, a ona sama znacznie ciaśniejsza. To z kolei przekłada się na zdecydowanie lepsze doznania seksualne.

Jak działa ACTION II PETIT LADY?

Zabieg działa na wewnętrzne ścianki pochwy i wargi sromowe, wywołując przebudowę kolagenu i ujędrnienie tkanek. Prowadzi to do odmłodzenia tych narządów, a co za tym idzie, do poprawy samopoczucia pacjentki.

Jak przebiega zabieg?

Laser jest procedurą nieinwazyjną i nieoperacyjną. Opiera się na precyzyjnym i kontrolowanym działaniu termoablacyjnym lasera w okolicach intymnych. Stymuluje regenerację, nawilżenie i odmłodzenie nabłonka przedsionka oraz pochwy. Poprzez stymulację produkcji tkanki łącznej wspomaga leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz umożliwia uzyskanie efektu zwężenia pochwy.

  • Czas twania od 15-30 min
  • Nie wymaga specjalnego przygotowania ani znieczulenia
  • Zabieg jest niebolesny
  • Efekt uzyskuje się już po pierwszym zabiegu

Wskazania

Wysiłkowe nietrzymanie moczu
Brak jędrności pochwy
Uczucia pieczenia i swędzenia
Nadmiar wydzielanego śluzu
Korekcja zmian poporodowych

Przeciwskazania:

Obciążony wywiad onkologiczny
Ciąża
Infekcja bakteyjna narządu rodnego
Przebyte operacje lub inne leczenie inwazyjne z powodu nietrzymania moczu

Epi Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Smoluchowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail:olsztyn@epi-centrum.pl