Epi Centrum Medycyny Estetycznej ul. Samulowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail: olsztyn@epi-centrum.pl

Kriolipoliza CoolTech w Olsztynie

Odchudzanie w niskiej temperaturze
kostki lodu
Nie możesz pozbyć się nieestetycznego tłuszczu z newralgicznych partii swojego ciała nawet mimo regularnych ćwiczeń i przestrzegania zdrowej diety? Szukasz skutecznego i bezpiecznego sposobu na redukcję tkanki tłuszczowej? Już dziś umów się na zabieg kriolipolizy CoolTech, dzięki któremu będziesz cieszyć się idealnie wymodelowaną sylwetką. W salonie kosmetycznym Epi Centrum w Olsztynie oferujemy bogaty wachlarz usług z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej. Jedną z nich jest innowacyjny zabieg kriolipolizy CoolTech, polegający na kontrolowanym zamrażaniu tłuszczu. Jest on świetną, bezinwazyjną alternatywą dla ryzykownej liposukcji chirurgicznej.

Jak działa Cooltech?

CoolTech to skuteczne i nieinwazyjne modelowanie sylwetki poprzez kontrolowane mrożenie komórek tłuszczowych. Metoda ta daje trwały rezultat odchudzania już po pierwszym zabiegu. Redulcja tkanki tłuszczowej to wynik długotrwałego (ok. 60 minut) chłodzenia komórek tłuszczowych do temperatury od -6 do -8 stopni. Skutkuje to uszkodzeniem komórek poddawanych zabiegowi, które następnie są usuwane przez organizm na drodze standardowych procesów metabolicznych.

Przebieg zabiegu kriolipolizy

Podciśnienie zasysa tkanki do aplikatora zabiegowego, w którym są elementy chłodzące. Efekt podciśnienia powoduje ograniczenie cyrkulacji krwi w obszarze wykonywanego zabiegu, co znacznie podnosi jego skuteczność.
Tkanki ulegają schładzaniu – w tym celu wykorzystywane są metalowe elementy oraz generatory zimna. Temperatura od -6 do -10 stopni jest konieczna, by zapoczątkować proces kriolipozy. Urządzenie CoolTech wyposażone jest w bardzo wydajne generatory zimna, dzięki czemu odpowiednia temperatura osiągana jest w bardzo krótkim czasie.
Dzięki wykorzystaniu podciśnienia i bieżącemu monitorowaniu temperatury tkanki, możliwe jest selektywne uszkodzenie komórek tłuszczowych przy jednoczesnym uniknięciu uszkodzenia komórek skóry właściwej.
W efekcie zabiegu komórki tłuszczowe ulegają uszkodzeniu oraz powstaje miejscowy stan zapalny. Proces regeneracji, bazujący na naturalnych mechanizmach obronnych organizmu, trwa w zależności od indywidualnych cech od 6 do 12 tygodni.

Skuteczne modelowanie sylwetki

Nowoczesne sposoby redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki stają się coraz bardziej doskonałe. Liposukcję, powodującą liczne skutki uboczne, z powodzeniem zastępuje w pełni bezpieczna kriolipoliza CoolTech. Efekty zabiegu usuwania tłuszczu są widoczne gołym okiem i trwałe, a sam zabieg nie wymaga od pacjenta rekonwalescencji. Jak dowodzą liczne badania, skuteczna kriolipoliza gwarantuje najlepszy efekt redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i miejscowej otyłości. Dzięki niej możliwe jest modelowanie sylwetki i uelastycznienie ciała w takich jego partiach jak brzuch, ramiona, biodra, plecy, wewnętrzna część ud oraz boczki.

Redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej

Redukcja tkanki tłuszczowej podczas zabiegu kriolipolizy pozwala schudnąć pacjentom dokładnie w miejscach dla nich problematycznych. Wyszczuplanie poprzez zamrażanie tłuszczu skutecznie niszczy komórki tłuszczowe, czego potwierdzeniem są badania kliniczne i certyfikaty przyznane urządzeniu CoolTech.

Zalety kriolipolizy CoolTech

 • Efekty już po pierwszym zabiegu, nawet do 30% mniej komórek tłuszczowych
 • Zabieg nieinwazyjny, oparty o naturalne procesy metaboliczne
 • -8°C i 70 minut zabiegu dla optymalnych rezultatów
 • CoolTech ma status urządzenia medycznego, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo
 • Pracuje w oparciu o patent własny producenta (EP12382287)
 • Unikalna konstrukcja głowic, wydajne generatory zimna i silna pompa podciśnienia
 • Urządzenie wyposażone jest w specjalne wkładki, dzięki którym można dostosować głowice do mniejszych obszarów

Efekty zabiegu

 • Modelowanie sylwetki
 • Mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej
 • Redukcja cellulitu
 • Ujędrnienie, regeneracja i poprawia napięcia skóry
 • Detoksykacja organizmu

Wskazania:

Redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą kriolipolizy
Modelowanie sylwetki
Uczucia pieczenia i swędzenia
Nadmiar wydzielanego śluzu
Korekcja zmian poporodowych

Przeciwskazania:

Niewydolność wątroby i nerek
Choroba Reynaud’a
Pokrzywka na skutek silnego wyziębienia skóry
Krioglobulinemia (uszkodzenie antyciał w niskich temperaturach)
Hipoproteinemia
Aktywna cukrzyca
Gorączka, stany infekcyjne
Ciąża lub karmienie piersią
Zapalenie skóry
Egzema
Choroby nowotworowe
Rozstępy i blizny w polu zabiegu

Przed i Po Kriolipoliza CoolTech

Epi Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Smoluchowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail:olsztyn@epi-centrum.pl