Epi Centrum Medycyny Estetycznej ul. Samulowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail: olsztyn@epi-centrum.pl

Peeling na trądzik

I PEEL acne lift
Peeling twarzy to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów pielęgnacyjnych. Regularnie wykonywany doskonale złuszcza martwy naskórek, co pozwala cieszyć się oczyszczoną, wygładzoną skórą o widocznie poprawionym kolorycie. W przypadku wymagającej skóry z trądzikiem peeling musi być jednak dobrany wyjątkowo starannie. W gabinecie kosmetycznym Epi w Olsztynie zapraszamy na skuteczny, specjalnie opracowany peeling na trądzik – I Peel Acne Lift. Unikatowe połączenie kwasu salicylowego z glikolowym oraz komórkami macierzystymi Lilaka pospolitego sprawia, że peeling na trądzik jest nie tylko skuteczny, ale przede wszystkim bezpieczny dla wrażliwej skóry pacjenta.

Skuteczny peeling na trądzik

Zabieg, wykonywany przez wykwalifikowane i doświadczone kosmetyczki, idealnie sprawdzi się w przypadku osób z tłustą, przetłuszczającą się i trądzikową cerą oraz z oznakami starzenia się. Kwas salicylowy zawarty w peelingu na trądzik redukuje wydzielanie łoju, zaś kwas glikolowy zapewnia dokładne oczyszczenie skóry. W efekcie, po zabiegu skóra jest świetnie złuszczona i idealnie czysta, co zapobiega dalszemu rozwojowi trądziku. Co ważne, peeling na trądzik może być bez obaw stosowany w leczeniu problemów skórnych o dowolnym nasileniu. Przekonaj się o skuteczności peelingu, umawiając już dziś zabieg w salonie Epi w Olsztynie.

RODZAJE SKÓRY?

Skóra tłusta, przetłuszczająca się, z problemami trądzikowymi, z oznakami starzenia.

SKŁADNIKI

Organiczny aloes w postaci żelu – Nośnik/Baza 20% mieszanka:

    • Kwasu salicylowy
    • Kwas glikolowy

Złuszczające (BHA), Złuszczające (AHA)

I PEEL wrinkle lif

Dermasyr™ (komórki macierzyste Lilaka Pospolitego) – Redukuje stany zapalne, powstrzymuje rozwój trądziku i produkcję melaniny.

Epi Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Smoluchowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail:olsztyn@epi-centrum.pl