Epi Centrum Medycyny Estetycznej ul. Samulowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail: olsztyn@epi-centrum.pl

Zabieg bankietowy w Olsztynie

Odwodnienie, trądzik różowaty

Twoja skóra jest odwodniona, zmęczona i wymaga błyskawicznej regeneracji przed ważnym dla Ciebie wydarzeniem? Nie masz jednak czasu na długie wizyty w salonie kosmetycznym? W Epi w Olsztynie zapraszamy na profesjonalny zabieg bankietowy – rewolucyjny, nawilżający peeling na trądzik różowaty, dla skóry z rumieniem lub wrażliwej.

Pielęgnacyjny rytuał daje natychmiastowy efekt regeneracji, liftingu i rozjaśnienia twarzy. Po jego wykonaniu skóra staje się widocznie jędrniejsza i bardziej elastyczna, wygładzeniu ulegają też delikatne zmarszczki. Zabieg bankietowy to idealna propozycja dla zabieganych na co dzień osób, które chcą olśniewać swoim wyglądem na ważnym wydarzeniu – weselu, bankiecie, Sylwestrze lub innej okazji.

CZYM JEST ZABIEG BANKIETOWY?

Rewolucyjny zabieg firmowy, witaminowy peeling, który już po jednokrotnym zastosowaniu, znacząco poprawia kondycję skóry. Preparat poza zawartością witaminy C zawiera kwasy AHA, komórki macierzyste Wąkroty Azjatyckiej i enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego, dzięki czemu gwarantuje delikatną eksfoliacją, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jego stymulujący wpływ na produkcję kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry. Zawarty kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.

RODZAJE SKÓRY?

Z trądzikiem różowatym, rumieniem, mocno odwodniona, wrażliwa, poszarzała, z przebarwieniami, zmęczona, osób palących, po zabiegach chirurgii plastycznej. Również dla kobiet w ciąży.

SKŁADNIKI

Organiczny aloes w postaci żelu – Nośnik/Baza, 30% mieszanka:
Witaminy C

  • Enzymów owoców
  • Kwasu hialuronowego

Antyoksydacyjne, Złuszczające, Stymulujące i wzmacniające

I PEEL wrinkle lif

Centella stems GX™ (komórki macierzyste Wąkroty Azjatyckiej) – Poprawia mikrokrążenie oraz wytrzymałość naczyń krwionośnych, pobudza produkcję kolagenu, działa oczyszczająco i łagodząco.

Epi Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Smoluchowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail:olsztyn@epi-centrum.pl