Epi Centrum Medycyny Estetycznej ul. Samulowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail: olsztyn@epi-centrum.pl

I Peel wrinkle lift

Zmarszczki i utrata elastyczności
Chcesz pozbyć się nieestetycznych zmarszczek? Zapraszamy do salonu kosmetycznego Epi w Olsztynie, gdzie nasze profesjonalne i doświadczone kosmetyczki wykonują skuteczny peeling na starzenie się skóry – I Peel wrinle lift. W pełni bezpieczny i skuteczny peeling na zmarszczki przywróci Twojej skórze dawną młodość i jędrność.

Innowacyjny peeling na zmarszczki swoje unikatowe działanie zawdzięcza idealnej kombinacji zawartych w nim składników. Kwas glikolowy doskonale złuszcza martwy naskórek i pozwala na głębsze przenikanie substancji aktywnej – retinolu. Komórki macierzyste Budlei Dawida zapobiegają fotostarzeniu i przebarwieniom skóry. Witamina A stymuluje pracę fibroblastów, przyśpieszając odnowę naskórka.

Peeling na zmarszczki

Do wykonania peelingu na starzenie się skóry zachęcamy przede wszystkim osoby z przebarwieniami skóry, uczuciem szorstkości, nadmiernym przetłuszczaniem się, trądzikiem zaskórnikowym oraz cerą palacza. Gwarantujemy miłą atmosferę i profesjonalną opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetyczek podczas wykonywania zabiegu.

RODZAJE SKÓRY?

Ze wszystkimi rodzajami starzenia, nierównomierna, z przebarwieniami, sucha, szorstka, przetłuszczająca się, z trądzikiem zaskórnikowym.

SKŁADNIKI

Organiczny aloes w postaci żelu – Nośnik/Baza 40% mieszanka:

  • Kwas glikolowy
  • Retinol

I PEEL wrinkle lif

Buddleja davidi stems G™ (komórki macierzyste Budlei Dawida) – Przeciwdziałanie starzeniu, fotostarzeniu i przebarwieniom pozapalnym. Ochrona przed UVA.

Epi Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Smoluchowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail:olsztyn@epi-centrum.pl