Infini RF – szybko, łatwo i skutecznie usuwa rozstępy, redukuje luźną skórę i cellulit, a także leczy nadpotliwość. 👈👌A co najważniejsze możesz ten zabieg bez obaw wykonywać także latem, gdy skóra jest opalona.

Zabieg idealny dla osób, które chcą:

poprawić napięcie skóry
poprawić owal twarzy
odmłodzić skórę szyi, dekoltu, dłoni
ujędrnić piersi, ramiona, brzuch, pośladki lub uda
usunąć zmarszczki, blizny, rozstępy
usunąć blizny potrądzikowe
wyleczyć trądzikowe zmiany zapalne na skórze
ograniczyć nadmierne wydzielanie sebum
zredukować poszerzone pory
wykonywać zabiegi na skórze przez cały rok, również w okresach intensywnej ekspozycji na słońce.

Za pomocą Infini RF można zarówno ujędrnić lub pogrubić skórę, jak i zniwelować jej uszkodzenia i defekty, także usunąć blizny czy rozstępy. Zabiegi takie są bardzo mało inwazyjne, a przy tym całkowicie bezpieczne.

CZYM JEST LASER INFINI®?

Laser INFINI® to szybka, precyzyjna i bezpieczna procedura medycznego modelowania i ujędrniania przestrzennego skóry. Zabieg jest polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych.

JAK DZIAŁA LASER INFINI®?

Termolifting, powoduje zagęszczenie i ujędrnienie skóry, dając poprawę wyglądu twarzy (owal, opadające policzki), okolic oczu (zmarszczki, opadające powieki, „worki pod oczami”), szyi, dekoltu, dłoni, piersi, brzucha, ramion (wiotka skóra). Głowica urządzenia jest wyposażona w 49 mikroigieł, których końcówki, po przekłuciu skóry, są podgrzewane. Bezpośrednim efektem są pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które zapoczątkowują proces odnawiania włókien kolagenowych. Włókna kolagenowe ulegają skróceniu, i dzięki temu poprawia się napięcie skóry, gęstość, skóra przestaje „wisieć”.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG INFINI®?

Po znieczuleniu miejscowym obszar zabiegowy poddaje się działaniu głowicy termoliftingującej aplikując energie RF na różnych głębokościach skóry w trakcie kolejnych pasaży w przedziale: 0,5 do 3,5 mm. Po zabiegu w obszarze zabiegowym może wystąpić krótkotrwałe, punktowe krwawienie oraz rumień i nieznaczny obrzęk. Wszystkie efekty uboczne ustępują w przeciągu 24-48 godzin.

Efekt działania aparatu to pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które dają początek remodelingu podskórnego kolagenu.

Kluczowym elementem potwierdzającym skuteczność zabiegu jest precyzja jego wykonania.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO ZABIEGU INFINI®?

Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Cały proces remodelingu podskórnego kolagenu następuje przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. W tym czasie dochodzi do stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to gęstsza, jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się również drobne zmarszczki. Metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek, liftingu skóry i poprawie jej elastyczności okolicy oczu, twarzy, szyi i dekoltu, dłoni, piersi. Efekt termoliftingu narasta stopniowo przez trzy miesiące po zabiegu.

Efekt po laseroterapii INFINI®:

poprawa napięcia, jędrności i gęstości skóry
odmłodzenie skóry
lifting skóry
zmniejszenie rozstępów skóry
spłycenie głębokości zmarszczek
zmniejszenie widoczności porów skóry
wygładzenie i rozjaśnienie skóry
trwałe usunięcia nadpotliwości skóry

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU?

ciąża
choroba nowotworowa
otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry
wszczepione urządzenia elektryczne
zaburzenia krzepliwości krwi
terapia przeciwzakrzepowa