Epi Centrum Medycyny Estetycznej ul. Samulowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail: olsztyn@epi-centrum.pl

Klinika laserowa Epi Centrum

Uroda jest w każdym z nas, ale aby zabłysnąć trzeba ją tylko odpowiednio podkreślić i wyeksponować.
Kosmetyczne zabiegi laserowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób borykających się z różnego rodzaju problemami skórnymi. W trosce o ich potrzeby i oczekiwania stworzyliśmy wyjątkową ofertę skutecznych i bezpiecznych zabiegów. Do ich wykonania zapraszamy do kliniki laserowej Epi Centrum w Olsztynie. Nowoczesne lasery kosmetyczne znajdują szerokie zastosowanie, między innymi w usuwaniu zmian naczyniowych, przebarwień, trądziku, owłosienia, tatuaży czy odmładzaniu skóry. Dzięki użyciu najlepszych i najszybszych laserów, możemy zagwarantować naszym pacjentom wysoką skuteczność zabiegów w klinice laserowe.

Usługi dermatologii estetycznej

Dermatologia estetyczna to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie walczyć z upływem lat i procesami starzenia się skóry. W ramach naszych profesjonalnych usług oferujemy pacjentom między innymi peelingi, złuszczające martwy naskórek i pobudzające produkcję nowego, które przywracają młody wygląd zmęczonej skórze.

Nowoczesna klinika medycyny estetycznej

W klinice medycyny estetycznej w Olsztynie wykonujemy również zabiegi z wykorzystaniem botoksu, kwasu hialuronowego, mezoterapii oraz osocza bogatopłytkowego. Dzięki nim widocznie poprawia się kondycja odwodnionej, zmęczonej i pozbawionej jędrności skóry. Zapraszamy do skorzystania z bezpiecznych zabiegów, wykonywanych przez wykwalifikowane i doświadczone kosmetyczki.

Dysponujemy ultranowoczesną techniką i urządzeniami, jak np. najskuteczniejsze obecnie i najszybsze lasery aleksandrytowe oraz IPL Solari, Termolifting INFINI, Laser Frakcyjny, Q-switch, laser Co2. Jako pierwsi w Polsce zastosowaliśmy lasery do depilacji, usuwamy również zmiany naczyniowe, pigmentowe i tatuaże.
Najważniejszą rzeczą dla nas jest pomoc pacjentom i ich zadowolenie z wykonanej usługi. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby każdy nurtujący problem został rozwiązany lub wyleczony. Nasza klinika to miejsce, które można obdarzyć zaufaniem – dbamy o to by nasi Pacjenci czuli się w klinice jak u siebie w domu!

Personel

Joanna Zyra

Od dziesięciu lat pracuje i zarządza Epi – Centrum Laser Clinic w Olsztynie. W 2010 roku ukończyła szkołę i nabyła zawód Technik Usług Kosmetycznych . Od zawsze pasjonowała się kosmetyką i medycyną estetyczną. Dzięki wieloletniej pracy w Epi-Centrum Laser Clinic Pani Joanna poszerzyła swoje kwalifikacje oraz nabrała doświadczenia, które powoduje, że jej wiedza na temat medycyny estetycznej jest bardzo obszerna. Tym samym zawsze potrafi doradzić swoim Pacjentom i dobrać najlepsze rozwiązanie, aby pomóc im uzyskać oczekiwane efekty po zabiegach. Pani Joanna jest osobą wyrozumiałą, która w szczególny sposób dba o swoich Pacjentów. Każdą osobę traktuje wyjątkowo i z indywidualnym podejściem. Pani Joanna specjalizuje się w laseroterapii, zwłaszcza w laserach Candela GentleLase Aleksandrytowy, Varilite oraz zabiegach IPL Solari Karboksyterapii, CoolTech. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, a od paru lat intensywnie ćwiczy co daje jej energię i radość na każdy dzień.

Dr dermatolog Aleksandra Znajewska-Pander

W 2012 roku ukończyła studia medyczne na wydziale Lekarskim Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w Miejskim Szpitalu Zespolonym oraz jest asystentem w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej w Olsztynie. Jest autorką licznych prac naukowych z zakresu dermatologii oraz współautorką dwóch książek: „Dermatologia estetyczna” i „Dieta w chorobach skóry”. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach oraz kongresach naukowych. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Dermatologią estetyczną zajmuje się od czterech lat, od 2014 roku współpracuje z Instytutem dr Irena Eris na Wzgórzach Dylewskich i od dwóch lat związana jest z Epi-Centrum Laser Clinic. Pani doktor wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dba przede wszystkim o poprawę jakości skóry oraz zachowanie naturalnego wyglądu swoich pacjentek.

Certyfikaty

Chcemy zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom usług i wykonywanych zabiegów, dlatego nieustannie podwyższamy nasze kwalifikacje! To dla Państwa pragniemy wiedzieć więcej i być najlepsi!

Epi Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Smoluchowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail:olsztyn@epi-centrum.pl