Epi Centrum Medycyny Estetycznej ul. Samulowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail: olsztyn@epi-centrum.pl

Zabiegi laseroterapii w Olsztynie

Dokuczają Ci żylaki? Rozstępy odbierają Ci pewność siebie? A może nie wiesz jak usunąć przebarwienia, które spędzają Ci sen z powiek? Już dziś umów się na profesjonalne zabiegi laserem. Wykonujemy je w salonie kosmetyki i medycyny estetycznej EPI Centrum w Olsztynie. Szerokie zastosowanie laseroterapii sprawia, że po zabiegi mające na celu usuwanie rozstępów, żylaków, wygładzanie skóry, usuwanie przebarwień, usuwanie owłosienia czy wybielanie zębów sięga coraz więcej pacjentów chcących odzyskać utracone piękno i dobre samopoczucie.

Laseroterapia cieszy się ogromną popularnością ze względu na bardzo wysoką skuteczność i stosunkowo małą inwazyjność, a także możliwość uzyskania długotrwałych efektów. Zabiegi laserem są dziś dobrą alternatywą dla leczenia chirurgicznego i często farmakologicznego. W EPI Centrum w Olsztynie do laseroterapii wykorzystujemy laser frakcyjny CO2, który stymuluje naturalne procesy odnowy skóry, co ma istotne znaczenie w przypadku takich niedoskonałości jak: przebarwienia czy rozstępy.

Kiedy laseroterapia może pomóc?

Laseroterapia ma bardzo szerokie zastosowanie. Z wykorzystaniem lasera możliwe jest nie tylko usuwanie zbędnego i niechcianego owłosienia, ale także usuwanie przebarwień i znamion, usuwanie rozstępów i żylaków oraz wygładzanie skóry. Laser skutecznie odmładza i ujędrnia skórę, a także modeluje sylwetkę i redukuje cellulit.

Współczesne zabiegi laserem znajdują również szerokie zastosowanie w usuwaniu blizn. Są szczególnie skuteczne w redukowaniu blizn zanikowych, np. po trądziku oraz przerosłych blizn pourazowych. Dobrze sprawdzają się także w przypadku blizn pooparzeniowych oraz pooperacyjnych na każdym obszarze ciała. Doskonale radzą sobie z wybielaniem zębów oraz nierównym kolorytem skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu laseroterapii

Zabiegi laserem nie są wskazane dla osób, które chorują na cukrzycę, nadczynność tarczycy, nowotwory, choroby autoimmunologiczne oraz epilepsję. Laseroterapia nie jest wskazana dla osób przyjmujących antybiotyki, nadwrażliwych na światło, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zabieg laserem odradza się również osobom zmagającym się z ciężkimi infekcjami wirusowymi, grzybiczymi i bakteryjnymi. W wątpliwych sytuacjach zawsze dobrze jest skonsultować się z lekarzem.

Epi Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Smoluchowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail:olsztyn@epi-centrum.pl