STYLAGE® przywróci Twoim ustom zmysłową jędrność i ożywi ich barwę, już po pierwszym zabiegu. 👄 Zmysłowe nadanie im objętości doda Twojej twarzy młodzieńczego blasku. Stylage Special Lips to preparat przeznaczony specjalnie do modelowania konturu i powiększania ust. Chlorowodorek lidokainy niweluje ból podczas podawania preparatu i sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy. Polecamy serdecznie, a poniżej przestawiamy efekty zabiegu wykonanego w naszej Klinice!

SKŁAD
kwas hialuronowy 18,5 mg
chlorowodorek lidokainy 3 mg
bufor fosforanowy pH 7,2 i mannitol q.s. 1g
napełniona ampułkostrzykawka 1ml


OPIS
Stylage Special Lips to żel usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, zawierający 0,3% chlorowodorku lidokainy i mannitolu, sterylny, niepirogenny, o fizjologicznym pH i osmolarności. Pakowany w ampułko-strzykawki o pojemności 1 ml. Sterylizowany przez autoklawowanie. Stylage L przeznaczony jest do jednorazowej aplikacji.

WSKAZANIA
Stylage Special Lips to preparat przeznaczony specjalnie do modelowania konturu i powiększania ust. Chlorowodorek lidokainy niweluje ból podczas podawania preparatu i sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy.

SPOSÓB DZIAŁANIA
Stylage Special Lips wstrzykiwany wokół błony śluzowej ust powoduje zwiększenie objętości tkanek w celu zmiany ich kształtu lub uwydatnienia czerwieni wargowej. Preparat z czasem ulega stopniowemu wchłonięciu. Długotrwałość efektu zależy od rodzaju skóry, głębokości iniekcji oraz właściwości preparatu. Dla uzyskania optymalnej korekcji należy wykonać jeden do dwóch zabiegów, w zależności od miejsca korekcji, pacjenta oraz głębokości podania preparatu. Regularne zabiegi uzupełniające pozwolą utrwalić pożądany efekt odmłodzenia.

PRZECIWSKAZANIA
Stylage Special Lips nie powinien być stosowany:
do iniekcji innych niż śródskórne w błonę śluzową ust;
w połączeniu z peelingami, laseroterapią i dermabrazją; niezbędny odstęp czasowy miedzy zabiegami ustala lekarz;
dożylnie (podawany do krwioobiegu);
u pacjentów ze skłonnością do powstawania blizn przerostowych;
u pacjentów ze stwierdzoną nadwrażliwością na kwas hialuronowy, mannitol, chlorowodorek lidokainy lub stosowane miejscowo środki znieczulające;
u pacjentów chorych na porfirię;
u kobiet w ciąży, karmiących oraz u dzieci;
w miejscach lub okolicach miejsc, w których występują stany zapalne lub infekcje skóry (trądzik wysypka).

ZALECENIA DLA PACJENTA PO ZABIEGU
12 godzin po iniekcji nie nakładać makijażu. Nie wystawiać miejsca korekcji na wysokie (promieniowanie UV, sauna) i skrajnie niskie temperatury, przynajmniej do czasu ustąpienia ewentualnych obrzęków i zaczerwień po zabiegu.
pacjent powinien zgłosić lekarzowi wszelkie niepojące zmiany miejsca, które podano zabiegowi.