Epi Centrum Medycyny Estetycznej ul. Samulowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail: olsztyn@epi-centrum.pl

Lampy LED usuwanie rozstępów i cellulitu

Światło, które odmładza
lampa led

Leczenie rozstępów, jak również usuwanie cellulitu może być nie lada wyzwaniem terapeutycznym. Ale nie dla nas. Proponowany przez nas nowatorski zabieg lampą LED zapewnia uzyskanie optymalnych efektów w stosunkowo krótkim czasie. Zabieg jest nieinwazyjny, komfortowy dla pacjenta i niezwykle skuteczny. Lampa wytwarza przyjemne ciepło bez efektu przegrzewania.

Lampa LED radzi sobie zarówno ze świeżo powstałym celluitem i świeżo powstałymi rozstępami, jak również zmianami zaawansowanymi. Jak to działa? Zabieg lampą LED stymuluje mechanizmy regeneracji komórek, wzmaga metabolizm komórkowy i tym samym pobudza istniejące blizny oraz zmiany do przebudowy. Komórki regenerują się, a stan naskórka i skóry właściwej poprawia się w widoczny sposób bez żadnych skutków ubocznych. W efekcie cellulit i rozstępy stopniowo zanikają, a skóra odzyskuje jędrność i elastyczność. EPI Centrum w Olsztynie to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności. W naszym gabinecie usuwanie rozstępów i cellulitu jest komfortowe i bezbolesne, a przy okazji niesie za sobą pożądane efekty. Skóra jest widocznie wygładzona i piękniejsza.

Najlepsze efekty daje połączenie terapii LED z peelingami, mezoterapią i mikrodermabrazją.
Czerwone światło LED odmładza skórę (usuwa zmarszczki, ujędrnia, poprawia koloryt i fakturę), leczy stany zapalne, owrzodzenia, oparzenia i inne uszkodzenia skóry.
Światło niebieskie działa antybakteryjnie, może więc leczyć trądzik pospolity i różowaty. Redukuje także cellulit i rozstępy.

Jak wygląda i ile trwa zabieg lampą LED?

Długość zabiegu uzależniona jest od rodzaju problemu. Najkrócej trwają zabiegi o działaniu przeciwzapalnym. Dłuższe są te przeciwstarzeniowe i leczenie rozstępów. Średnia długość zabiegu to 15-20 minut. Pacjent nie odczuwa ciepła lampy. Zabiegi są bezbolesne, nieinwazyjne i nie wymagają wcześniejszego przygotowania.

Ile zabiegów trzeba przeprowadzić?

Jest to uzależnione od rodzaju problemu. Działanie lampy LED na skórę jest bardzo łagodne, dlatego pożądany efekt odniesie dopiero seria zabiegów.

Wskazania:

Zmarszczki
Blizny
Rozstępy stare i nowe, białe lub czerwone
Cellulit
Usuwanie efektów fotostarzenia skóry
Uczulenia
Zaburzenia pigmentacji skóry
Bielactwo
Rozszerzone pory i zanieczyszczenia skóry
Trądzik
Opryszczka
Łuszczyca
Rogowacenie słoneczne
Sińce pod oczami
Szara, zmęczona skóra twarzy
Rozszerzone naczynka krwionośne
Wysuszona i wiotka skóra na ciele
Zmiany barwnikowe
Rany – przyspieszenie czasu gojenia
Leczenie bólu – zlokalizowanego lub rozległego, poparzeniowego i reumatycznego
Wypadanie włosów i wspomaganie ich odrastania, stymulacja skóry głowy oraz mieszków włosowych w celu wzmocnienia porostu włosów oraz poprawy ich struktury

Przeciwskazania:

Ciąża i karmienie piersią
Padaczka
Choroby tkanki łącznej
Choroby autoimmunologiczne
Epi Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Smoluchowskiego 3b 10-531 Olsztyn telefon: 503 125 716 e-mail:olsztyn@epi-centrum.pl