Lato się kończy i chcesz zrzucić zbędne kilogramy, które są skutkiem wakacyjnych urlopów? Nie możesz pozbyć się nieestetycznego tłuszczu z newralgicznych partii swojego ciała nawet mimo regularnych ćwiczeń i przestrzegania zdrowej diety? Szukasz skutecznego i bezpiecznego sposobu na redukcję tkanki tłuszczowej? Już dziś umów się na zabieg kriolipolizy CoolTech, dzięki któremu będziesz cieszyć się idealnie wymodelowaną sylwetką.
Przed i Po kriolipolizie

CoolTech to skuteczne i nieinwazyjne modelowanie sylwetki poprzez kontrolowane mrożenie komórek tłuszczowych. Metoda ta daje trwały rezultat odchudzania już po pierwszym zabiegu. Redulcja tkanki tłuszczowej to wynik długotrwałego (ok. 60 minut) chłodzenia komórek tłuszczowych do temperatury od -6 do -8 stopni. Skutkuje to uszkodzeniem komórek poddawanych zabiegowi, które następnie są usuwane przez organizm na drodze standardowych procesów metabolicznych.

Nie zastanaiaj się dłużej! Zapisz się już dziś na abieg kriolipolizy w Epi Centrum, a już po pierwszym zabiegu zobaczysz rezultaty i będziesz cieszyć się z perfekcyjnej figury!