EPI-Centrum Olsztyn

Termolifting frakcyjny INFINI

 

RF INFINI

Przywrocona młodość skóry. 

 

Termolifting z RF
Złote mikroigły deponują RF i tworzą przestrzenna siatkę zgęstnień,które ujędrniają skórę.Termolifting polem radiowym inicjuje remodeling kolagenu, co prowadzi do wygładzania zmarszczek i likwidacji blizn.

 

 

Rewelacyjne Rezultaty
Zmiany wywołane w skórze upływem czasu, słońcem i siłą grawitacji można cofnąć!Przywrócić młodość swojej twarzy!Opatentowana technologia płynnego wprowadzania igieł polegająca na sekwencyjnym wprowadzaniu mikroigieł w skórę (każdy rząd igieł po kolei)zapewnia mało bolesny zabieg.Precyzyjne ,wewnatrz-skórne deponowanie energii RF eliminuje termiczne uszkodzenie naskórka oraz zapewnia punktowe przegrzanie (koagujację)tkanki w efekcie skrócenie czasu gojenia. Sekwencyjne wprowadzanie igieł redukuje zjawisko gwałtownego zozcięcia skóry, zmniejszając uczucie odczucie bólu oraz wpływa na skrócenie czasu gojenia.Jednocześnie głębokość penetracji igieł końcowej koagulacji jest precyzyjnie kontrolowana. Regulowana głębokość wnikania igieł i koagulacji powala na wielokrotne przejścia głowica w jedny zabiegu oraz na wykonywanie zabiegów na delikatnych obszarach ciała.

Co warto wiedzieć?
Czy zabieg jest bolesny i trudny dla pacjenta?
Wrażliwość na ból jest cechą indywidualną.Obszar zabiegu znieczula się kremem Emla isam zabieg,na tak wrażliwych obszarach ,jak skóra pod oczami ,jest komfortowy dla pacjenta. samo wnikanie igiełjest niezauważalnedzięki nowej,opatentowanej technice sekwencyjnego wprowadzania mikroigieł w skórę. pacjenci mają porównanie z innymi urządzeniami stosującymi igły do deponowania pola RF oceniają głowicę INFINI jako mało bolesne.

Jak długi jest czas gojenia?
Precyzyjne,wewnątrz-skórne działanie głowicy RF INFINI zapewnia krótki czas gojenia ,igły prawie na całej długości są izolowane warstwą teflonu,impuls prądu RF emitowany jest z samych ostrzy dzięki czemu prowadzi do punktowego przegrzania (koagulacji)tkanki na zadanej głębokości.Dzięki temu powierzchnia skóry nie ulega uszkodzeniu ,nie powsają,jak przy innych aparatach z igłami ,głębokie i długo gojące się kratery.Takie rozwiązanie zapewnia bardzo szybkie gojenie oraz zmiejsza ryzyko przebarwień.

Ile zabiegów należy wykonać?
Podczas konsultacji lekarz,kosmetyczka wyznacza planowaną liczbę zabiegów ,zazwyczaj jest to od 2 do 4.Wielu pacjentów dostrzega znaczną poprawę już po pierwszym zabiegu.

Wskazania

  • Ujędrnianie wiotkiej skóry na twarzy(szyja,policzki)
  • Ujędrnianie skóry na ramionach i udach
  • Usuwanie zmarszczek i blizn
  • Likwidacja powiększonych porów -Leczenie nadpotliwości

 

Cennik - Termolifting frakcyjny INFINI

Nazwa Cena zabiegu
Cała twarz na telefon
Szyja na telefon
Twarz, szyja na telefon
Szyja, dekold na telefon
Nadpotliwość na telefon
Blizny na telefon
Rozstępy na telefon
 

 

Aktualności

Więcej

Nasz gabinet

ul. Samulowskiego 3b
10-531 Olsztyn

Galeria zdjęć

Profil Facebook

Śledź nas na Facebook`u, bierz udział
w konkursach i dowiaduj się o promocjach!

Przejdź